logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Żaluzje i Rolety

Nasza firma poleca Państwu żaluzje pionowe, poziome aluminiowe i poziome drewniane. Żaluzje pionowe wykonane są z tkanin z włókna poliestrowego lub szklanego (posiadają atest niepalności). Wykonuje się je w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą być montowane do listwy przyszybnej lub w systemie nasadzanym. Żaluzje poziome wykonane z taśmy aluminiowej o szerokiej gamie kolorystycznej, wykonuje się na wymiar do każdego typu okien.

PIC

Nowością są tak zwane żaluzje fasadowe które dają nieograniczone możliwości dozowania światła i promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Dostępne różne rodzaje żaluzji fasadowych można wybrać w zależności od oczekiwanego efektu estetycznego oraz zasobów finansowych.


PIC

Rolety materiałowe - ochrona prze słońcem i wzrokiem postronnych osób stosowana od wewnątrz pomieszczeń. Mamy w ofercie następujące grupy rolet matriałowych:rolety standardowe, rolety w obudowie, roletki mini, roletki w kasetkach.

W kolekcji znajduje się szeroki wybór materiałów dekoracyjnych umożliwiających zasłonięcie okien przed słońcem lub światłem, począwszy od tkanin transparentnych, a kończąc na zaciemniających.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.