logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Rolety - Zewnętrzne

To doskonały wybór w każdej sytuacji. Doskonale nadają się do starego jak i nowego budownictwa, biura, zakładu produkcyjnego i obiektu zabytkowego. Dzięki bogatej kolorystyce rolety zewnętrzne ożywią elewacje każdego budynku czyniąc ją bardziej atrakcyjną i charakterystyczną. Rolety zewnętrzne to:

p2 Bezpieczeństwo i dyskrecja
    Przy wyborze odpowiedniego profilu są skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania wszelkiego rodzaju rygli, zamków, zasuwek, wieszaków blokujących.
p2 Oszczędność energii, izolacja termiczna i akustyczna
    Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem rolety i oknem chroni przed stratą ciepła w zimie i nagrzaniem pomieszczenia w lecie. Izolują również hałas z zewnątrz.
p2 Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi
    Rolety skutecznie chronią przed wiatrem, gradem, zacinającym deszczem, silnym słońcem.
p2 Wysoki komfort obsługi
    Różnorodność rozwiązań sprawia, że obsługa rolet jest bardzo prosta. Rura nawojowa rolety może być napędzana ręcznie lub automatycznie za pomocą różnego rodzaju silników.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.