logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Rolety - Wolnowiszące

To elegancki i praktyczny sposób zasłaniania okien zapewniający intymność wnętrza. Doskonałe rozwiązanie służące do regulacji oświetlenia z zewnątrz a także ciekawy element dekoracji wnętrz. Bogata oferta wzorów i kolorów tkanin pozwala na doskonałe wkomponowanie rolet we wnętrza użytkowe jak i mieszkalne. Tkaniny z których wykonane są rolety poddane są impregnacji i nie przyciągają kurzu . Mają właściwości antystatyczne.

W naszej kolekcji dostępne są tkaniny jednobarwne, wzorzyste, żakardowe, częściowo zaciemniające i podgumowane. Łącznie ponad 500 wzorów i kolorów

W naszej ofercie proponujemy:

p2 rolety w wersji mini (wolnowiszące na ramie okna)
    Jest to roleta wolnowisząca przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym lub na wnęce przyszybowej. Roleta może być zamontowana na ramie okiennej za pomocą specjalnych wieszaków mocowanych bez użycia jakichkolwiek narzędzi i wiercenia ramy okna. Można też zamontować roletę na wkręty do listwy przyszybowej. Roleta mini posiada znacznie mniejszy od standardowego mechanizm koralikowy.

    W celu wyeliminowania efektu pionowania się materiału przy uchylonym skrzydle okiennym, w opcji stosuje się prowadnice wykonane z linek stalowych. Prowadnice utrzymują materiał przy oknie zapewniając stabilne ułożenie rolety nawet w chwili zamykania lub otwierania okna. Do mocowania wykorzystuje się uchwyty nakładane na okno bez konieczności jego wiercenia. Roleta mini posiada znacznie mniejszy od standardowego mechanizm koralikowy.
p2 rolety w kasecie aluminiowej
    Idealne rozwiązanie do okien z PCV, aluminium i drewna. Mechanizm sterujący rolety ukryty jest w niewielkiej aluminiowej kasetce. Roleta jest trwale zamontowana na listwie mocującej szybę za pomocą wkrętów które przykryte są estetycznymi boczkami maskującymi. Zamontowana roleta nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu okna.

    Boczne prowadnice uniemożliwiają bujanie się tkaniny podczas otwierania i zamykania okna. Zapobiegają przedostawaniu się światła na zewnątrz. Łańcuszek kulkowy umożliwia ustawienie rolety w żądanej pozycji.
p2 rolety w wersji naściennej (wolnowiszącej O25 i O32)
    To elegancki i nowoczesny rodzaj osłon okiennych. Służą głównie do zasłaniania całych wnęk okiennych. Mogą być montowane do ściany i do sufitu jako rolety wolnowiszące. Rozwiązania techniczne zastosowane w roletach umożliwiają również montaż w oknach: uchylnych, dachowych, skośnych. Po zamontowaniu prowadnic bocznych i górnej kasetki mogą służyć do zaciemniania pomieszczeń. Spełniają również funkcje ekranu projekcyjnego.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.