logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Parapety - MDF

Parapety mdf to parapety wewnętrzne wykonane z płyt pilśniowych. Jest to rodzaj parapetów, który obok tych wykonanych z drewna i z PVC jest obecnie najczęściej stosowany. Jedną z przyczyn są walory estetyczne. Parapety wykonane na bazie płyty pilśniowej produkowane są w o wiele bogatszej gamie kolorystycznej niż te wykonane z drewna, czy z plastiku. Również wzornictwo jest niezwykle różnorodne. Parapety mdf nie ograniczają się tylko do imitacji różnych odmian drewna, czy do jednobarwnych płyt. Stylistyka tego elementu obudowy okien może być bardzo oryginalna.

Parapety wykonane z płyt mdf swoją popularność na rynku zawdzięczają zaś nie tylko walorom dekoracyjnym, ale także swojej wytrzymałości. Parapety wewnętrzne wykonane z płyty pilśniowej niełatwo ulegają zniszczeniom. Są lakierowane, co stanowi dodatkową ochronę. Pielęgnacja parapetów z płyt mdf nie wymaga używania specjalistycznych środków. Można stosować preparaty do pielęgnacji drewna i materiałów drewnopodobnych.

home   Parapety wewnętrzne MDF

  • Bogaty wybór dekorów laminatów
  • Łatwe do utrzymania w czystości
  • Odporność na uszkodzenia mechaniczne
  • Duża wytrzymałość

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.