logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Okna - Aluminiowe

W naszej ofercie posiadamy wypełnienia otworów okiennych w budynkach konstrukcjami z nowoczesnych systemów aluminiowych. Wykonane jako kwatery stałe, uchylne, uchylno - rozwierane, obrotowe oraz okna podawcze. Realizujemy konstrukcje okienne z profili izolowanych termicznie (tzw. ciepłe - profil MB-60) . Naszym klientom proponujemy całą gamę kolorów oraz wypełnień konstrukcji, np. szkło, panel PCW, panel aluminiowy oraz akcesoriów, np. mechanizm otwierania z poziom posadzki.

p1 System okienny MB-60

Jest systemem tzw. ciepłym. Trzykomorowy kształtownik wykonywany jest z trzech komór zespolonych przekładką o doskonałych właściwościach termicznych. Dlatego możliwe jest stosowanie dwukolorowych profili - inny na zewnątrz, inny wewnątrz. Zastosowany system uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM wydatnie zwiększa izolacyjność cieplną okna, jak również ogranicza zjawisko kondensacji pary wodnej.

Okna wykonane w tym systemie mogą mieć prawie dowolne kształty: od zwykłych prostokątnych po łuki, koła i trapezy. Doskonale sprawdzają się one w każdych warunkach meteorologicznych i w każdym rodzaju budownictwa, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym, gdzie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej są często czynnikiem wpływającym na wybór okien.

p1 Zalety profilu MB - 60:
  • Możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych do 50mm.
  • Trzykomorowa budowa profilu, ramy i skrzydła, gwarantuje optymalną izolacyjność termiczną i akustyczną.
  • Uszczelka przyszybowa gwarantuje szczelność, dzięki czemu zapobiega przenikaniu wilgoci do wnętrza konstrukcji okna.
  • Przekładki termiczne z tworzywa sztucznego zapewniają właściwą izolację termiczną.
  • Uszczelka wewnętrzna zapobiega inflitracji wody do wnętrza konstrukcji okna.
p1

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 60 mm (ościeżnica), 69 mm skrzydła. Przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi. System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych przekładek termicznych i uszczelek. PIC Okna w tym systemie sprawdzają się w każdej strefie klimatycznej, w każdym rodzaju budownictwa, również mieszkaniowego. W zakresie formy, estetyki, wytrzymałości i funkcji są zgodne z wymogami norm ochrony cieplnej budynków, norm ekologicznych i zdrowotnych. Ich stosowanie wiąże się z oszczędnością ciepła, chronią przed zimnem i hałasem.

Nasze okna spełniają najwyższe normy europejskie - posiadamy aktualne certyfikaty.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.