logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Ogrody Zimowe

Ogród zimowy to wspaniały pomysł na zatrzymanie lata w Twoim domu. To egzotyczny ogród, w którym, niezależnie od pogody możesz cieszyć się zielenią przez cały rok. Kiedy za oknem szaro i zimno nadchodzi czas na relaks w Twoim "wiecznie zielonym salonie". Różnorodność rozwiązań i konstrukcji pozwala na zaprojektowanie i montaż ogrodu zimowego według upodobań i marzeń. Rodzaj aranżacji zależy od koncepcji, powierzchni pomieszczenia, zainteresowań i potrzeb, tworząc dodatkowe pomieszczenie w Twoim domu, a panujący w nim mikroklimat sprzyja relaksowi. Jeżeli posiada doprowadzenie centralnego ogrzewania może służyć do zimowania niektórych roślin ogrodowych.

Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem ogrodów zimowych. Nasze konstrukcje tworzymy z najwyższej jakości materiałów, a projekty mają ciekawe i oryginalne kształty. Staramy się zawsze trafić w gust i potrzebę nawet najbardziej wymagającego klienta.

Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania w projektowaniu ogrodów zimowych, jak i tradycyjne style i formy. Zapewniamy najwyższą jakość produktu oraz długoletnią eksploatację.

Nasi pracownicy zapewnią Państwu fachową obsługę i pomoc. Oferujemy pełne doradztwo przy wyborze technologii, gwarantujemy transport oraz profesjonalny montaż naszych konstrukcji.

Stworzymy dla Państwa wspaniały ogród zimowy, w którym będą Państwo chcieli spędzać każdą wolną chwilę. Gwarantujemy zadowolenie, satysfakcję i zaspokojenia wrażeń estetycznych.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.home