logo www.oknagdynia.pl
Firma Handlowo-Usługowa "T.A.G." s.c.
81-056 Gdynia, ul. Helska 8
(058) 663 95 00, +48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

logo


cyfracyfracyfracyfracyfracyfra

Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!p1 Markizy - Specjalne

Venanda jest systemem służącym do przesłonięcia powierzchni przeszklonych, pochyłych, występujących w dachach skośnych, ogrodach zimowych, świetlikach dachowych, itp. Służy zarówno do aplikacji zewnętrznych jak i wewnętrznych. Oprócz zaciemnienia pomieszczeń, również zapobiega nagrzewaniu wnętrza. W tym systemie stosuje się napędy elektryczne, tkaniny typu Screen i Soltis, oraz lakierowanie na dowolny kolor RAL-u. Maksymalne wymiary to 18m2, ale nie więcej niż 5m na wysokości i < 4,5m na szerokości. System posiada mocowania regulowane, również wykonane aluminium, co pozwala lakierować je na ten sam kolor.

Najwyższa jakość stosowanych mate­riałów oraz komponentów, daje pewność długotrwałego użytkowania i niezmien­nych walorów estetycznych. Do markiz typu ATTYKA polecamy tkaniny z naszej spe­cjalnej grupy materiałów wodoodpornych WaterProof. Oferowane przez nas tkaniny produkowane są przez czołowych Europej­skich wytwórców, co gwarantuje ich wyso­ką jakość oraz satysfakcję użytkownika.

Markiza ATTYKA jest dostęp­na w szerokościach od 3.6 m do 5,9 m i max. wysięgu do 6.0 m. Pozwala na to solidna konstrukcja systemu, wykona­na z wyjątkowo wytrzymałe­go stopu aluminium, oraz ste­laż z profili przeciwwietrznych. W celu przesłonięcia dużych powierzchni, idealnym rozwią­zaniem jest zastosowanie sys­temu modułowego, wykorzy­stując specjalny profil rynnowy na łączeniach.

Model ATTYKA posiada system ślizgu belki fronto­wej po prowadnicy za pomo­cą wózka ze sali nierdzewnej. Dodatkowym atutem jest sys­tem naciągu tkaniny, wyko­rzystujący amortyzatory gazo­we. Kształt głównego profilu przeciwwietrznego pozwala na ptynne prowadzenie tkaniny. Występuje również możliwość zastosowania daszka ochron­nego.

Przedstawiona prezentacja zawiera tylko część naszej oferty. Aby poznać pełną gamę naszych produktów i usług zapraszamy do kontaktu z nami.

(058) 663 95 00
+48 502 058 020
info@oknagdynia.pl

Po przedstawienu nam konkretnego zapotrzebowania zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Państwa oczekiwań.